13" BOAT TRAILER STOCK UTILITY WHITE MOD  5 LUG TRAILER WHEELS ST175/80R13 TIRES
Contact us for bulk order freight quote or free shipping options.
Ways to become a member for discount or wholesale purchase.
  1  show 3+ purchases in our system
  2  bulk purchases
  3  business to business relations
20 in stock
Want a discount? Become a member!
SKU: 13545WM-175R ASSY Categories: 13 Inch, New, Trailer Tags: mod, tire, trailer, utility
  • Description
  • Additional information
  • Reviews (0)
Description
Additional information
Weight 36 lbs
Dimensions 24 × 24 × 12 in